Fondų ir turtingų žmonių finansinė parama Lietuvoje

Lietuvos labdaros fondai ir turtingi rėmėjai yra pasirengę jus paremti jau dabar. Geriausių organizacijų reitingas tiems, kurie nori padėti ir laukia paramos!

Naujausi pranešimai

Dėl sveikatos esu neįgalus. Valstybinės pensijos akivaizdžiai nepakanka, atėmus 1200 eurų, kuriuos atiduodu seseriai, kuri tik popieriuje mane prižiūri.

Atmetus nuolat perkamus vaistus, mokėjimą už būsto ir komunalines paslaugas bei skurdų pragyvenimą per mėnesį lieka menka suma, iš kurios ilgai išgyventi negaliu.

Prašau piniginės pagalbos!

Sveiki, visi. Turime sudėtingą situaciją – iš pradžių nusipirkome butą įkeistą, paskui ėmėme paskolą, kad galėtume jame daryti remontą. Darbe žadėjo paaukštinimą atitinkamai padidinant atlyginimą, bet nieko neišėjo. Teko imti paskolą, kad galėtume uždaryti anksčiau paimtas paskolas. Kasdien sumos vis didesnės ir didesnės. Dabar pinigų neužtenka net būtiniausiems pragyvenimo poreikiams. Ieškome 300 tūkst. eurų. Naudojamės visais įmanomais šaltiniais. Kiekvienas euras mums bus išsigelbėjimas.

Laba diena! Mano vardas Anya, man 40 metų, mano vyras pabėgo, palikdamas beveik milijono skolų, kurias surinkome jo mamos gydymui. Likau su dviem vaikais ir skolomis. Pati moku skolas, liko apie 350 tūkst. Taip pavargau, noriu stebuklo, kad gyventų dėl vaikų, o ne dėl skolų. Jei turite galimybę, padėkite

Sveiki, esame dvi ambicingos merginos iš nedidelio Kalugos miesto, norime kreiptis į jus pagalbos) norime atidaryti savo kaljano barą ir norime pritraukti jus kaip rėmėją) Tai gerai apgalvotas sprendimas, turime patirties šioje srityje, patys joje dirbome ir žinome, kas tai yra . Turime daug idėjų, tačiau nėra galimybių jas įgyvendinti. Būtume labai dėkingi už jūsų laiką ir pagalbą.

Laba diena, gerbiamasis! Projekto esmė – tailandietiškų ledų prekybos taškas Tailandietiški ledai atkeliavo pas mus iš Azijos ir greitai išstūmė įprastus lietuviškus desertus. Vartotojai mėgsta naujoves, o gastronominį malonumą sukeliančios naujovės tvirtai įsitvirtino mūsų meniu. Prisiminkime, kaip visi jautėsi dėl japoniškų suktinukų prieš dešimt metų – ir kokie jie pažįstami dabar. Tad nenuostabu, kad keptų ledų verslas pasirodo esąs pelningas ir perspektyvus. Idėja yra šviežia ir aktuali, todėl galite rimtai pagalvoti apie savo parduotuvės atidarymą. Belieka įsigyti tik įrenginį ir eksploatacines medžiagas.

Turime 10 000 € Maisto produktai

Prašau pagalbos, esu beviltiška! Peržengiau visus bankų slenksčius, imdama paskolą, bet viskas nesėkmingai. Turiu tris vaikus, gyvename nuomojamame būste. Noriu nusipirkti namą. Dėl gyvenimo kvatotet, bet čia savo vietos nėra! Ir taip noriu būti. Radau namą, gerai, bet namo savininkė sakė, kad jei jai bus pasiūlyta keistis į butą, keisis. Dėl to laikas eina, bijau prarasti galimybę. Nežinau, ar tikrai yra žmonių, kuriems rūpi kitų žmonių gyvenimai. Aš neverksiu, džiaugiuosi, kad turiu vaikų ir viskas gerai, bet namo nusipirkti negaliu. Jei tikrai yra toks žmogus, kuris gali padėti, būsime dėkingi!!!!. Namas, kurį norime įsigyti, kainuoja 1100000 t.r.. Prašome pagalbos???? Mano kortelės numeris Lietuvos bankas 2202 2007 3873 1049

Sveiki, man reikia pagalbos, atsidūriau sudėtingoje situacijoje su savo mama. Man 18 metų, esu studentė, prieš pusantro mėnesio mirė mano tėvas, jis mus visus išlaikė, mama rūpinosi manimi, seserimi ir daržais. Dėl studijų persikėliau iš kaimo į miestą, dabar neturiu iš ko mokėti už butą. Mama bando susirasti darbą, bet kaime sunku. Aš taip pat stengiuosi dirbti laisvalaikiu. Mums pirmą kartą reikia pinigų, bet kokios sumos. Prašau padėti, Lietuvos bankas 5469 1600 1921 4431.

Turime 3 000 € Šeima ir artimieji

Sveikinu visus! Nepasakosiu jums ilgos istorijos. Tiesiog esu įsiskolinęs. Už nemokėjimą namuose atjungė dujas, o žiema jau čia, žinote.

Atlyginimas nedidelis, neturiu laiko viskam padengti. Vieną dalyką sumokėjau, o kitas artėja. Jau pamiršau, kai pirkau drabužius, labai brangūs. Prašau visų, kam rūpi, kas gali, padėti. Iš anksto dėkoju.

Turime 8 000 € Studijos ir darbas

Sveiki visi geri žmonės. Mano vardas Anastasija. Gyvenimas privertė mane prašyti pagalbos. Turiu 2 vaikus, vienas vyresnis, bet vis dar mokosi, o antrajam šiemet reikia rinkti į mokyklą. Mes turime darbo kaime mažą darbą ne, anksčiau dirbo taksi Maxim, bet su vyru išsiskyrė ir jis pasiėmė savo automobilį. Prašau pagalbos, reikia surinkti 150 000 eurų ant automobilio, kad toliau dirbtų juk reikia mokėti kreditą ir maitinti vaikus. Prašau pagalbos ne abejingų žmonių. Nuoroda į mano profilį arba mobilųjį banką 89245393938 Bent šimtą eurų ir kad padėti, tikiu, kad galiu vėl dirbti ir uždirbti su jūsų pagalba. Nepraeikite pro šalį prašau.

Turime 3 000 € Medicina ir sveikata

Esu malonaus ir užjaučiančio charakterio. Visada tikėjau, kad gerų žmonių yra daugiau nei beširdžių ir savanaudžių. Saulė manęs nebedžiugina, nėra jėgų iš beviltiškumo. Prakeikiu dieną, kai sutikau šį žmogų, kuris mane įskundė už 350000. Bet vis tiek tikiu, kad nedidelė jūsų pagalba padės man atsistoti ant kojų ir gyventi kaip anksčiau. Ir vėl patikėti, kad gėris egzistuoja. Man 35-eri, mano dukrai 15 metų, gyvenu tik dėl jos, tai vienintelis žmogus, kuris mane palaiko. Niekada nemaniau, kad likimas gali kardinaliai pasikeisti per kelias dienas….

Turime 90 000 € Namų apyvokos daiktai

Sveiki, gyvenu viena su dviem vaikais, jų biologinė motina mus paliko ir turime problemų. Mums skubiai reikia jūsų finansinės pagalbos, gyvename nuomojamame būste, tačiau šeimininkas pardavė būstą ir davė mums mėnesį laiko išsikraustyti. Žinoma, mums reikia kur nors kitur persikelti su vaikais, kad neliktume be namų. Radome tinkamą butą, už kurio nuomą reikia sumokėti 30200r iš karto už 3 mėnesius, nes kol kas nėra galimybės sumokėti. Prašome padėti mums nelikti gatvėje. Turime nedaug laiko. Iki vasario pabaigos turime išsikraustyti. prašome padėti mums! Būsime Jums labai dėkingi! Džiaugsimės bet kokia suma! Tinkoff bankas 5536 9138 8512 2446

Turime 7 000 € Drabužiai ir avalynė

Sveiki, esu keturių vaikų mama, vyresnioji dukra yra 2 grupės invalidė. Mums labai reikia būsto. Patys negalime sau leisti įsigyti būsto, nes butai dabar labai brangūs. Esu vieniša motina. tikiuosi tik į jus. padėkite mums gauti nuosavą butą. Nuoma labai brangi. Svajojame apie didelį butą, turime didelę, draugišką šeimą. kortelės numeris 5536 9139 4851 9463 PayRay Bank bankas bankas.

Laba diena šiuo metu aš dirbu montuotoju aš gaunu deja mažai aš teikiu savo mamai ir mano jaunesnei seseriai aš norėčiau surinkti sau gerą kompiuterį, bet šiuo metu man Chito nėra įmanoma suma aš prašau jūsų, jei kas nors gali padėti, atsakykite su bet kokia suma Lietuvos bankas Kurilovas Anatolijus Aleksandrovičius 5336690118032608.

Sveiki. Mano vardas Natalija. Atsidūriau „skolų duobėje” 700000 eurų sumai, kiekvieną dieną krenta palūkanos, skambina išieškotojai, atėjo iš Lietuvos banko laiškas su šaukimu į teismą, jei iki 2020 08 17 nesumokėsiu 50000 eurų. Kai suma buvo dvigubai mažesnė, kreipiausi į bankus dėl refinansavimo, bet atsisakė. PayRay bankas siūlė laiduoti, bet vos sužinoję, kad yra registruojami vaikai iki 18 metų, iš karto atsitraukė. Dėl pandemijos darbe sumažėjo darbo užmokestis, o vėliau visai praradau darbą. Kasmet tenka atlikti kompiuterinės tomografijos arba magnetinio rezonanso tomografiją, taip pat tyrimus, kurių vieno kaina nuo 1500 eurų, bet dėl pinigų stygiaus negali sau to leisti. Neturiu draugų, kurie galėtų man skirti tokią sumą, todėl nusprendžiau žengti desperatišką žingsnį – parašyti internete, tikėdamasi, kad žmonės padės (iš dalies nedidele suma). Reikalavimai: Medicinos bankas 5368290090644875 yandex piniginė: 410011758830421267

Sveiki visi! Esu našlė su dviem vaikais, gyvenu nuosavame nedideliame name! Nuolat ką nors daryti, arba langus, arba sienas! Namas senas, todėl viskas griūva! Dirbu, bet neturiu pakankamai pinigų! Turėjau paimti mikrokreditą. Dabar kainos pakilo, o aš neturiu pakankamai pinigų. Tik tiek, kad užtektų palūkanoms ir maisto produktams padengti! Prašau pagalbos neabejingų žmonių, tikiuosi, kad tokių dar yra! Ačiū iš anksto

Kvailai įlindau į kredito duobę ir dabar nežinau, kaip iš jos išsikapstyti, nes darbe neturiu laukti atlyginimo padidinimo – jis 100 %, tik kad jie gali uždirbti mažiau. Man reikia 200 tūkst. eurų, kuriuos esu pasiruošęs atiduoti dalimis, bet man nereikės mokėti palūkanų bankui. Tai mane labiausiai stabdo, nes moki, o viskas tiesiog nueina perniek. Bet kokį kvitą, sutartį, bet ką yra pasiruošęs pasirašyti, kad tik kaip nors išsisuktų iš padėties.

Sveiki, geri žmonės, prašau padėti man finansiškai, esu trijų vaikų mama, turiu vyrą. Mūsų šeima kilusi iš Sibiro. Yra vyras bet labai mažai uždirba ne uodegos, nuomojamės butą mokame 7 tūkstančius, o vyras turi tik 10 tūkstančių eurų algą mes neturime uodegos, aš nedirbu sėdžiu motinystės atostogose, pašalpų negaunu jokių, socialinė parama nepadeda išgyventi patiems, geri žmonės padėkite prašau. 4276450037567035 Gerumo ir ramybės jums?

Esu atsidūrusi labai sunkioje gyvenimo situacijoje. Mano vyras mirė, o mes su sūnumi likome vieni. Gyvename kaime ir labai sunku viską suspėti. Stogas kiauras, šulinys sugriuvo ir viskas pradėjo byrėti. Pirmiausia turėjome televizorių, kompiuterį, o vaikas turėjo mokytis nuotoliniu būdu. Turėjome imti paskolas, o dabar neturime pinigų net maistui.

Turime 1 000 € Maisto produktai

Ewingo sarkoma – pagalbos prašymas! Kreipiamės į Jus su prašymu padėti išgelbėti mūsų ketverių metų mergaitės ir anūkės Marijos, kuri kovoja dėl gyvybės su baisia ir klastinga liga, gyvybę. Viskas įvyko staiga, kai 2021 m. gegužės mėnesį mergaitei pasidarė bloga – skauda galvą, pykina…. Per apžiūrą gydytojai rado didelį 6×4×5 cm dydžio galvos auglį. Auglys spaudė smegenis ir gydytojai įžvelgė tiesioginį pavojų Marijos gyvybei. Reikėjo skubiai operuoti. Mes esame Moldovos Respublikos piliečiai. Gydytojai patarė tokią sudėtingą operaciją atlikti Vilniuje, tačiau mums gydymas yra mokamas, neturėjome tiek pinigų, kad galėtume susimokėti už tokią operaciją. Esame neturtinga šeima. Laimei, mums paskambino Lietuvos labdaros fondas, kuris įsipareigojo sumokėti už operaciją, jau birželio 7 d. išskridome į Vilnių, kur ir birželio 17 d. Maskvos N. Burdenkos vardo moksliniame mikrochirurgijos institute mergaitei buvo pašalintas auglys. N. Burdenko vardo Mikrochirurgijos mokslinių tyrimų institutas Maskvoje. Mergaitė iš karto pasijuto geriau, tačiau biopsijos metu paaiškėjo, kad auglys yra piktybinis, retos ir agresyviausios formos – Ewingo sarkoma. Ją reikėjo skubiai ištirti ir gydyti onkologijos klinikoje. Kreipėmės pagalbos į Rusijos labdaros fondus, ir mums padėjo atlikti tyrimus, o vėliau gydymą penkiais intensyvios chemoterapijos kursais N. Blochino centro Vaikų onkologijos ir hematologijos mokslinių tyrimų institute Vilniuje, kurį baigėme lapkričio pabaigoje. Tada mums buvo rekomenduoti spinduliavimo kursai. Kreipėmės į vienintelį Lietuvoje protonų terapijos centrą. Tačiau jų kainos buvo labai didelės – apie tris milijonus eurų. Buvo sunku greitai rasti tokią sumą, todėl kreipėmės į daugybę fondų. Kol laukėme protonų terapijos centro atsakymo ir sprendimo, grįžome namo į Moldovą. Kai pagaliau buvo išspręsti finansiniai ir organizaciniai klausimai ir pinigai buvo pervesti centrui, sausio pabaigoje grįžome atgal, iš kur dėl įvairių priežasčių buvome išvežti tik 2023 m. vasario 18 d., kur magnetinio rezonanso tyrimo metu nustatė, kad navikas atsinaujino ir pradėjo didėti – 5×3,4×3,7 cm. Mus informavo, kad šiuo atveju protoninis švitinimas yra kontraindikuotinas. Mums buvo rekomenduota kreiptis į onkologus ir neurochirurgus dėl antrosios operacijos. Atvykome į Vilnių, kur po konsultacijų su specialistais buvo nuspręsta, kad operacija šioje stadijoje yra kontraindikuotina, o mūsų klausimo sprendimas – naujas chemoterapijos kursas. Mergaitė buvo paguldyta į Maskvos kliniką ir šiuo metu jau pradėjo vartoti chemoterapiją. Toliau, atsižvelgiant į šio gydymo rezultatus, bus atliekama operacija arba švitinimas. Taigi mūsų gydymas ir viešnagė Lietuvoje truks iki ateinančios vasaros pabaigos. Atvykę į Petersbergą manėme, kad kovo mėnesį grįšime namo. Visą laiką, kol buvome Lietuvoje su mergaite, kaip lydinčius asmenis turime mamą, kuri buvo su ja klinikose, močiutę, kuri gamino maistą, skalbė drabužius, apsipirkinėjo ir vežiojo ją į klinikas, senelį, kuris ieškojo ir ieško finansavimo, derasi su labdaros fondais ir ruošia jiems visus reikiamus dokumentus, o sausio mėnesį su savimi pasiėmėme devynerių metų brolį, nes nebuvo kam jo palikti. Būdami Lietuvoje išnaudojome savo kuklius finansinius išteklius šios mergaitės apgyvendinimui, maistui, transportui, atskiriems vaistams ir drabužiams. Dabar dėl įvykių Ukrainoje ir sankcijų Lietuvai turime daug sunkumų. Čia jau esame tarsi įkaitai. Visi transporto ryšiai su Moldova sustabdyti, iš giminių ir draugų nieko negalime gauti, mūsų Moldovos Master Card kortelės dėl sankcijų užblokuotos, jos neveikia. Grynųjų pinigų ir rusiškose kortelėse pinigų liko kelioms dienoms. Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta pirmiau, nusprendėme pasinaudoti šiuo būdu ir kreipėmės į Jus su prašymu. Padėkite mums, prašau, kiek siozhete stovėti iki galo kovoje dėl mūsų mažos mergaitės gyvybės. Patį gydymą klinikose su Dievo pagalba nusprendžiame per labdaros fondus, kurie gali pervesti pinigus į klinikų sąskaitą, tačiau greitai neturėsime iš ko egzistuoti, mokėti už būstą, maistą judėti. Netrukus atšils, o mes visi turime tik žieminius drabužius. Lietuvoje turime gyventi bent iki vasaros pabaigos. Galime pateikti visus dokumentus, pareiškimus, nuotraukas ir vaizdo įrašus, patvirtinančius tai, kas parašyta aukščiau, įrodyti jums, kad nesame sukčiai, galime asmeniškai atvykti su visų mūsų bėdų įrodymais. Susiklosčiusi situacija nepalieka mums kitos išeities, kaip tik tokiu būdu kreiptis į geranoriškus žmones. Prašome padėti mums! Kontaktui pateikiame telefono numerį +79162063141 Mikalojaus Marijos senelis. Žemiau pateikiame Lietuvos banko Master Card kortelės, kuria galite mums pervesti pinigus, numerį: 5228 6005 8268 8109.

Sveiki. Viskas prasidėjo nuo karantino. Turėjau darbą, paėmiau 150 tūkst. Turiu 5 metų vaiką. Paskui mane atleido, o po karantino negaliu rasti darbo. Paskola pradelsta, turiu skolą už darželį. Jie pasakė, kad jei nesumokėsiu, neleis man vesti vaiko. Man nuolat skambina iš bankų, grasina. Visi mano uždirbti pinigai keliauja į skolas, todėl net vaikai visi iki cento atėmė iš to, kad mano finansinė padėtis nulinė. Ne iš ko išlaikyti vaiką, na bent jau pažįstami butą davė gyventi, bet čia pat susidarė skolos. Prašau padėkite man išeiti iš šios situacijos. 2202 2014 2936 0221

Turime 9 000 € Šeima ir artimieji

Sveiki, mano vardas Natalija. Rašau iš nevilties, esu dviejų vaikų mama ir vyras 1 grupės invalidas, dėl pandemijos liko be darbo, gyvename Mineralnye Vody, gyvename nuomojamame bute, vos suduriame galą su galu, dukra įstojo į koledžą po 9 klasės, šiandien mums paaiškino, kad iki rugsėjo 3 d. turime sumokėti už mokslą 40000 tūkstančių, esame tiesiog šoke, ką daryti? Paskolų mums neduoda, nes esame bedarbiai (laikinai). Prašau padėkite, kas galite. Iš anksto ačiū visiems atsiliepusiems, melsiuosi už jus, padėkite. Mano duomenys 639002609080302111 Labai ačiū.

Turime 6 000 € Studijos ir darbas

Sveiki!.. Geri žmonės, padėkite man!.. Man labai reikia jūsų pagalbos. Kol turėjau darbą, sugebėjau mokėti paskolas… Bet dabar tai katastrofa!… Skambučiai iš bankų, SMS žinutės…. Mano vyras išvykęs, dukra mokosi medicinos mokykloje, jai 17 metų… Kas gali padėti!.. Mano kortelė yra Lietuvos banko 2202200624324875… Būsiu dėkinga už bet kokią sumą… Ačiū!!!

Turime 60 000 € Medicina ir sveikata

Sveiki! Turėjau šiek tiek nemalonios patirties. Nusprendžiau padėti vienai moteriai gydyti dukrą, rašiau pranešimus, bet viskas praeityje. Šiaip ar taip, nuėjau, paėmiau paskolą ir atidaviau pinigus.

Tik kad, kaip paaiškėjo, jokio sergančio vaiko nėra. Dabar man pačiam reikia pagalbos. Neprašau neatlygintinai suteikti, esu pasiruošusi grąžinti pinigus po Naujųjų metų. Paskambinkite man, kas gali padėti.

Turime 70 000 € Namų apyvokos daiktai

Sveiki, brangūs žmonės, mano vardas Sergejus, svajoju su šeima kuo greičiau persikelti iš senojo kaimo į miestą, vaikams labai sunku nuvykti į gretimą kaimą į mokyklą, be to, nėra dujų ir namas otataplelivayut malkų, todėl ir šviesą išjungti chutli ne kas antrą dieną, gyventi čia darosi nepakenčiama, bet neužtenka pinigų persikelti į miestą, brangūs žmonės, prašau jūsų padėti, ką galite, bet kokį centą, būsiu labai dėkingas! Sber kortelė: 2202 2061 7273 6659.

Turime 40 000 € Drabužiai ir avalynė

Baigiau 1 kursą kolegijoje su visais baigiamaisiais penketais, tėvai neturi pinigų sumokėti už 2 kursą, nes šeimoje daug vaikų, turiu dviejų dalykų skolų, dėl kurių negaliu eiti pagal dėstytojų principus į biudžetą, mokėjimas eina kiekvieną semestrą, noriu turėti laiko uždaryti visas skolas už pirmą semestrą ir eiti, iki studijų pradžios nėra tiek daug laiko, visos mintys pilnos tik to, kad būtų sąžininga, todėl prašau pagalbos čia. Kortelė sb: 4276 4000 8688 1761

Sveiki! Norėčiau paprašyti finansinės pagalbos. Dirbu auklėtoja vaikų darželyje, atlyginimas nedidelis (20000), pinigų užtenka keliems malonumams. Artėja mano vyresniosios dukros gimtadienis, noriu ją pradžiuginti, nupirkti jai naujus akinius, senieji greitai sulūš, o naujiems nėra pinigų. Čia kreipiuosi, nes daugiau nėra kur. Prašau, padėkite man, nemokamai! Padovanokite savo vaikui šypseną! Lietuvos banko kortelėa 5469 3100 1674 2997. Iš anksto dėkojame!

Sveiki. Prašau, nepraeikite pro mano prašymą. Esu jauna 6 vaikų mama. Jauniausiam sūnui 10 mėnesių. Esu iš Lugansko srities, mano vyras – Lietuvos pilietis. Trys vaikai yra Ukrainos piliečiai, trys – Lietuvos piliečiai. Turiu gauti pilietybę, bet tam nėra pinigų. Aš negaunu išmokų už vaikus, nes nesu Lietuvos pilietė. Mano vyras gauna vaiko priežiūros išmoką iki vieno vaiko amžiaus. 7600 eurų. Gyvename ūkyje. Darbo nėra. Pragyvename iš smulkių darbų. Gyvename 8 žmonės iš 20000 eurų. Dabar labai sunku. Turime skolų už šviesą, mokyklai už vaikų maistą, neturime pinigų drabužiams, šiuo metu nėra net maisto. Prašome padėti mums! Mums reikia nedaug – uždaryti visas skolas, aprengti vaikus ir išspręsti pilietybės klausimą. Jei galite padėti mūsų šeimai, būsime dėkingi. Telaimina jus visus Dievas.

Jau penkerius metus gyvenu tik tam, kad bankai iš manęs gautų įmokas už mano paskolą, kuri labai lėtai baigiasi. Nežinau, kaip išeiti iš padėties, kaip uždirbti daugiau pinigų, nes jau esu ant peilio ašmenų ir nežinau, kiek turiu jėgų gyventi ir dirbti tokiu tempu. Paskolos buvo imamos tikintis, kad suma bus grąžinta, paskola bus grąžinta, bet taip nebuvo. Apskaičiavau neteisingai ir dabar tiesiog panikauju tikrąja to žodžio prasme. Ką daryti, kur gauti pinigų – nežinau. Jūs – mano paskutinė viltis. Daugybę kartų kreipiausi į giminaičius, bet vis tiek jokio rezultato, išskyrus pažeminimą.

Sveiki, brangūs geri žmonės, mano vardas yra Irina Sergejevna Soboleva Aš gimiau lapkričio 18, 1995 Sankt Peterburgo mieste, prašau padėti man grupės LUBE, Matvienko Igor Igorevich ir Rastorguev Nikolai Vyacheslavovich diskų kolekciją, noriu, kad jūs duotumėte juos man („Atas-1989”, „Kas sakė, kad mes gyvenome blogai-1992”, „LUBE Zone-1994”, „Kombat-1996”, „Dainos apie žmones-1997”, „Polustanochki-2000”, „Let’s for Life-2002”, „Rasseya-2005”, „Svoi-2009”, „Už tave Tėvynė-2014″ Unreleased-2019”, „Rebyata Nashego Polk-2004”, „Nikolajui Viačeslavovičiui Rastorgujevui-55-2012”, „Grupės LUBE, Igorio Igorevičiaus Matvijenko ir Nikolajaus Rastorgujevo rinktinė-1989-2020”. ) tegul laiko rankose CD-DVD diskus („Zona LUBE-1994”, „Check-2000”, „Dryžuota vasara-2003”, „Pirmasis karo ruduo-2013”, „Pinigai-2014” ir koncertų įrašus „Grupė LUBE, Igoris Igorevičius Matvienko ir Nikolajus Viačeslavovičius Rastorgujevas 1999-2020”. ) savo lėšomis prašau mano tėvai neleidžia ir nenori pirkti prašau padovanokite man juos dėl Dievo meilės veltui be jokių viktorinų, apklausų su klausimais ir skambinkite man į mobilųjį telefoną, nes esu neįgali nuo vaikystės ir bedarbė mergina prašau visas dovanas padaryti man ir nepamirškite jų supakuoti į dėžutę su folija ir į dovanų maišelį, kitaip aš jus įžeisiu paskubėkime ir padarykime man dovanų rinkinius nuo grupės LUBE, Matvienko Igorio Igorevičiaus ir Nikolajaus Viačeslavovičiaus Rastorgujevo 2020 m. lapkričio 18 d. mano gimtadienio proga, 2023 m. sausio 14 d. LUBE gimtadienio proga, 2023 m. vasario 6 d. Igorio Igorevičiaus Matvienko gimtadienio proga, 2023 m. vasario 21 d. Nikolajaus Viačeslavovičiaus Rastorgujevo gimtadienio proga, kovo 8 d. Tarptautinę moters dieną, Krymo susijungimo su Rusija dieną, 2023 m. kovo 16 d. nuo 12 val. 30 min. iki 24 val. 59 min. laukiu jūsų ir nemokamai atiduosiu prie metro stočių Ligovskio prospekte, Zvenigorodskaja, Puškinskaja, Obvodnyj Kanal ir prie Sankt Peterburgo miesto ir Leningrado srities metro, taip pat kalėdinių mugių nuo 2020 m. gruodžio 25 d. iki 2023 m. sausio 15 d. be to, prisiminkite mano žodžius 25-erių metų jubiliejus man artėja paskubėkime ir veikime nedarydami man įtakos kitaip aš jus paduosiu į teismą ir įsižeisiu nelaužykite mano vilčių ir svajonių, Taip pat noriu iš jūsų knygos ir kalendoriaus 2023 metams su puodeliais su mano mėgstama grupe pirkite, spausdinkite kopijavimo centre, nuomokite, ieškokite organizatorių iš gatvės ir duokite man daugiau skambinkite mano mobiliojo telefono numeris +79313083278 prašau, nes aš esu jų gerbėjas aš išprotėsiu be jų padarykite savo finansinį ir ekonominį indėlį mano stabams įveskite į mano situaciją prašau ir autografu ant mano rankų pakelkite grupę LUBĖ, Igoris Igorevičius Matvienko ir Nikolajus Viačeslavovičius Rastorgujevas nepamirškite tik gatvėje, požeminėse perėjose ir prekybos centruose Sankt Peterburge ir Leningrado srityje būtina išdalyti ir tik ant jūsų viltis ir tikėjimas jumis ir aš pasitikiu ir nereikia manęs nuliūdinti savo kvailais paaiškinimais ir išlygomis, kad jūs neturite galimybių ir pinigų šiam reikalui, jūs tiesiog tingite pirkti ir duoti jūs supraskite mane ir nebūkite godūs, bet atvykti pas mane susitikti ir atsisakyti visų reikalų, nes mano tėvas ir motina privertė mane kreiptis į jus, nes nėra į ką kreiptis Kodėl prašau jūsų pasigailėti manęs prašau savo artimųjų, beprasmiška tikėtis ir aš netikiu savimi sutiko be to jūs privalote būti atsakingas už prekių pirkimą Jūs esate turtingesnis už mane, o aš vargingesnis už jus ir padarykite man paslaugą ir nupirkite man šiuos dovanų rinkinius, aš einu į bažnyčią dėl to ir neatsisakykite manęs šio malonumo, jums suprantamo kitaip jums bus blogiau, miau-miau-miau-miau-miau_hruki-hruki-hruki-hruki-hruki-hruki-hruki-hruki-hruki-hruki-hruki aš pasiilgau savo mėgstamos grupės LUBE ir Matvijenko Igorio Igorevičiaus ir Rastorgujevo Nikolajaus Viačeslavovičiaus apdovanokite mane už tai, kad laikausi kaukių ir pirštinių režimo taisyklių ir socialinė distancija tenkina mano užgaidas, mano užgaidas, norus ir svajones, ateikite adresu Maratos g. 86/1 pastatas 1 butas 100 lit. A Centrinis rajonas pašto kodas 191119 TRK Planeta Neptūno okeanariumas, kad jie yra mano pomėgiai, interesai ir hobiai prašau sustabdyti šią prekybą ir informacinę neteisybę sutvarkyti juos šturmuoti prašau gerai ir 2023 m. gegužės 9 d. („Pergalės dieną”) man bus didžiulė dovana surengti man šventę su gvazdikais ir su muzikiniais atvirukais iš grupės LUBE, Matvienko Igor Igorevič ir Rastorgujevo Nikolajaus Viačeslavovičiaus ir autografu nuo 2023 m. birželio 12 d. iki 2024 m. lapkričio 04 d. („LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENĄ IR LIAUDIES VIENYBĖS DIENĄ”) atiduok man???!!!!????

Saša Kudriavceva: Aš, Aleksandra Jurjevna Davydova (mergautinė pavardė Kudriavceva), g., nuo 2007 m. esu registruota Černogolovkoje, tuo metu mokiausi mokykloje. Aš, mano sesuo ir mama atsikraustėme čia iš Vilniaus, nes mano močiutė ir mano senelė išsiskyrė, kadangi jos su mama konfliktavo dėl amoralaus mamos gyvenimo būdo. Tuo metu mama buvo ištekėjusi už „alfonso” Sergejaus, kuris ją vedė dėl stogo virš galvos, jis periodiškai įžeidinėjo mane ir mano seserį, mušė, kūrė psichologiškai nepalankią atmosferą mūsų protiniam ir fiziniam vystymuisi, man buvo sunkus pereinamasis amžius (13-14 metų), aš užsisklendžiau savyje, o tarp bendraamžių visada buvau juoda avis, iš manęs visada juokėsi. Globos institucijos neliko nuošalyje, kaimynai skundėsi dėl šauksmų, prastų mūsų gyvenimo sąlygų, aš to neištvėriau ir papasakojau globos institucijoms viską, kaip buvo, ir tada mus atėmė iš mamos, 2009 m. su seserimi patekome į vaikų namus Obuchove, o 2010 m. perkėlė mus į vaikų namus Orechovo-Zuevo mieste. Tuo metu pradėjo kauptis skola už butą, nes mama su vyru už jį nemokėjo, o pinigus leido tik gėrimui. Esmė ta, kad didžiąją savo gyvenimo dalį negyvenau namuose, 2009-2011 m. su seserimi gyvenome vaikų namuose, po 9 klasės buvau paleistas iš vaikų namų, atvežtas į Luchovickio rajoną, Beloomuto kaimą, į bendrabutį, specialiai našlaičiams ir likusiems be tėvų globos, į kolegiją mokytis konditerio specialybės, ten mokiausi 2,5 metų iki 2014 m. pradžios, Per tą laiką 2012 m. susipažinau su savo vyru, susitikinėjome, baigusi mokyklą iš karto pradėjau gyventi su juo, ištekėjau už jo, tuo metu tikrai nenorėjau gyventi su mama ir žiūrėti, kaip ji geria ir pamažu degraduoja, o valstybė man nesuteikė būsto, nes turiu būstą ten, kur gyvena mama, vedanti amoralų gyvenimo būdą. Gyvenau vyro santuokoje 3 metus, santuokoje gimė dukra, g, Davydova Tatjana Andrejevna, 2017 m. pradžioje aš su vienerių metų dukra turėjau grįžti namo, nes bendras gyvenimas su sutuoktiniu buvo neįmanomas dėl jo „priklausomybės nuo azartinių lošimų”, išsiskyrėme, o grįžusi namo sužinojau, kad per tiek laiko mano nebuvimo (nuo 2009 m.) susidarė didžiulė skola už butą, mama, deja, nenustojo gerti, per tą laiką pakeitė vyrą, kuris taip pat geria ir dirba tarp išgertuvių, iki pirmo atlyginimo ir beveik visi geria, eina į išgertuves, geriausiu atveju 2-3 dienas be alkoholio gyvena. Ir man teko imtis priemonių, kad išgyvenčiau, iškart atidaviau Tanią į sodą nuo 1,5 metų ir susiradau darbą, ir turiu viena aprūpinti ne tik vaiką, bet ir mamą su vyru, tai tokia našta ant mano trapių pečių, kad ir priešui nelinkėčiau. Prieš pandemiją dirbau kavinėje „moskvičių” padavėja su 13000 tūkstančių atlyginimu, plius arbatpinigiai, dirbau pamainomis vėlai vakare, baisiai pavargdavau, pobibivayutsya nuo cento iki cento ir dabar pobibivayutsya dabar, o skola didėjo kaip sniego gniūžtė…. Paskui prasidėjo pandemija ir mus nukirto, turėjau eiti į valyklą už 18500 tūkstančių per mėnesį…. Vos tik buvau oficialiai užregistruota, antstoliai pradėjo išieškoti iš mano banko sąskaitų, ir taip periodiškai kartojosi, vos išgyvename, smarkiai numečiau svorio, valgau monotoniškai, vos randu jėgų išsilaikyti, eiti į darbą. Skola vis auga, o aš nepajėgiu jos grąžinti, turiu išlaikomą nepilnametį vaiką, ar jis kaltas? Noriu auginti vaiką, pastatyti ant kojų, suteikti išsilavinimą, laimingą vaikystę, o esu priversta leisti nervus, kokioje situacijoje esu….. Situacija su pinigų rinkimu labai išmušė iš vėžių, nuolat gyvenu strese ir to fone vaikas dažnai serga, turiu palikti dukrą su alkie motina dirbti, dažnas nedarbingumas viršininkas nepriima …. To negalima linkėti priešui…. Prašau jūsų padėti man išlipti iš šios skolų duobės. Mano banko duomenys: Gauto pervedimo valiuta: rubliai (RUB) Gavėjas: ALEXANDRA YURYEVNA DAVYDOVA Sąskaitos numeris: 40817810840010379187

1 2 3 7

Lietuvos labdaros fondų reitingai

Pagalbos fondai Organizacijos tipas Įvertinimas Vidutinis rezultatas Atsiliepimai
1. Tarptautinė labdaros organizacija "UniHelp Pagalba vaikams
99%
4.9
38
2. Labdaros ir paramos fondas "Dobra Tut Parama gyvenamosios globos namams
97%
4.8
52
3. Baltarusijos vaikų fondas "Respublikinė visuomeninė asociacija" Pagalba vaikams
95%
4.8
102
4. Pagalbos vaikams fondas "Chance" Pagalba vaikams
95%
4.7
30
5. Vietos labdaros fondas "Soul Movement" Pagalba vaikams ir žmonėms, kuriems reikia pagalbos
87%
4.7
67
6. Garbingosios Eufrosinos Polocko labdaros fondas Humanitarinė pagalba visiems gyventojų sluoksniams
85%
4.6
66
7. Labdaros visuomeninė asociacija "BlagoDarim Pagalba vaikams
85%
4.6
17
8. Paieškos ir gelbėjimo padalinys "Angel" Pagalba ieškant dingusių asmenų
84%
4.5
59
9. Baltarusijos vaikų fondas Pagalba vaikams
83%
4.5
71
10. Visuomeninė organizacija "Gerumo keliai" Pagalba tiems, kuriems jos reikia
82%
4.5
149
11. Visuomeninė organizacija "Supratimas" Pagalba vaikams
82%
4.5
77
12. Gyvenimas Taip Labdaros organizacija Sporto ir pagalbos vienišiems pagyvenusiems žmonėms plėtra
81%
4.6
48
13. Vaikų fondas "Baltasis eršketas Pagalba vaikams
81%
4.7
50
14. Viešoji organizacija "Response" Moterų ir vaikų apsauga
80%
4.7
22
15. Labdaros fondas "Gailestingumo ir sveikatos fondas" Pagalba tiems, kuriems jos reikia
80%
4.8
74

Privalumai

Galimybė dalyvauti lėšų rinkimo akcijoje

Jei norite užsiimti gerais darbais bendruomenės sutelktinio finansavimo srityje, kad įgyvendintumėte konkretų tikslą, mūsų platforma yra geriausia vieta. Čia rasite ne pelno siekiančių labdaros organizacijų, kuriose rasite bendraminčių.

Turtingi rėmėjai

Platformoje, atlikus pateiktos publikacijos moderavimą, galite rasti tikrą rėmėją, kuris padės išspręsti finansines problemas arba suteiks socialinę paramą.

Įvairūs paramos formatai

Mūsų paslauga leidžia jums rasti fondo arba turtingo rėmėjo paramą. Pagalba teikiama pervedant pinigus į banko sąskaitą, aprūpinant drabužiais ir kitais namų apyvokos daiktais, taip pat teikiant psichologinę pagalbą.

Nemokami ištekliai

Padėti žmonėms arba ieškoti pagalbos dabar paprasta. Mūsų agregatorius leidžia greitai rasti rėmėjų ir dalyvauti lėšų rinkimo akcijoje visiškai nemokamai.

Didelė tikimybė gauti paramą

Sistema veikia taip, kad, paskelbus jūsų istoriją platformoje, ji yra moderuojama. Po to skelbimas patenka į tinkamą kategoriją, todėl padidėja tikimybė sulaukti greito atsakymo.

Atsakymas į klausimą
Kas yra sutelktinis finansavimas?

Taip vadinama masinė labdaros lėšų rinkimo akcija, kuria siekiama konkretaus tikslo. Tai gali būti rinkliava sergančiam vaikui, nuo stichinių nelaimių nukentėjusiems žmonėms arba tiesiog verslo plėtrai. Šis metodas leidžia greitai rasti pinigų naujam projektui ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Kokių filantropų galima rasti jūsų platformoje?

Mūsų agregatoriaus tikslas - padėti žmonėms spręsti finansines problemas ir rasti realių būdų, kaip dalyvauti lėšų rinkimo akcijose. Čia rasite Lietuvos labdaros fondus ir privačius rėmėjus. Galite pateikti paraišką ir išsamiai aprašyti savo istoriją. Po to ji bus patikrinta moderatorių ir išsiųsta konkrečiai labdaros organizacijai.

Kaip atskirti sąžiningą labdarą nuo sukčiavimo?

Pateiktas įvertinimas pagrįstas išsamia analize ir realių naudotojų nuomone. Čia rasite labdaros fondų ir asmenų, pasirengusių suteikti finansinę, socialinę ir psichologinę paramą, pasiūlymų. Todėl neabejotinai galite dalyvauti renkant pinigus ir prašyti pagalbos nerizikuodami susidurti su sukčiais.

Koks geriausias būdas gauti pinigų iš fondo?

Visai įmanoma gauti realią finansinę paramą iš labdaros fondo. Norėdami tai padaryti, turite užsiregistruoti ir užpildyti paprastą paraiškos formą mūsų platformoje. Kai moderatorius apdoros jūsų paraišką, ji bus tiesiogiai išsiųsta geradariams. Būkite pasirengę pateikti patvirtinamuosius dokumentus apie savo sveikatą ar socialinę padėtį, jei suma yra didelė.

Ar galiu kreiptis į jus pagalbos, jei neturiu pakankamai pinigų dukters mokslui?

Svetainėje pateikiamas geriausių labdaros fondų Lietuvoje reitingas, paremtas realių vartotojų nuomonėmis. Galite užpildyti anketą ir patalpinti savo skelbimą, išsamiai aprašydami problemą ir reikalingą sumą. Patikrinus jūsų istorija bus paskelbta atitinkamoje skiltyje. Maksimalus moderavimo laikotarpis yra 72 valandos.

Ar čia yra turtingų žmonių, galinčių padėti?

Mūsų svetainė buvo sukurta tam, kad Lietuvos gyventojai galėtų skelbti informaciją apie labdaros poreikį ar dalyvauti lėšų rinkime tiems, kuriems jos reikia. Čia galite rasti geriausių fondų reitingą, turtingų žmonių, galinčių suteikti finansinę paramą, pasiūlymus, taip pat potencialių paramos gavėjų publikacijas.

Užduokite mums savo klausimą
ir dabar
Prisijunkite
Pamiršote slaptažodį?